Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za rokem 2008

14. 2. 2009

Rok 2008 jsme začali účastí na 32. ročníku Běhu partyzánskou stezkou.

V měsíci Březnu  se na Chaloupkách  konala soutěž s názvem Velikonoční motání, kde jsme se umístili na 3. místě v v kategorii družstev a Honza Šmíd taktéž na 3. místě v kategorii jednotlivců.

V květnu se po dlouhé době v Osece konali staročeské máje, kterých se  účastnili i mladí hasiči jmenovitě to byli Honza Král, Martin Mužík, Jiří Šebek, Markéta Šmídová, Jana Hlavová, Pavlína Štěpničková a Mirka Vokáčová. Také se hodně trénovalo na 2.kolo hry Plamen, které se konalo v Drozdově kde jsme se umístili na 4. místě což s 4.místem s prvního kola stačilo na fantastické 3. místo.

Na začátku června jsme společně s malými májovníky jeli na výlet na letiště Líně a nádrž Hracholusky.Také jsme se již po třetí zúčastnili Zálužského poháru vítězů, kde jsme si přáli obhájit loňské prvenství, což se  povedlo našemu 1. družstvu. Druhé družstvo obsadilo krásné 8. místo. Již tradičné se konala soutěž hasičské loučení ze starým školním rokem, která se prvně konala na fotbalovém hřišti, soutěže se účastnili družstva z SDH Chaloupky , SDH Záluží, SDH Tlustice .  V této soutěži jsme se umístili  na  2. místě.

V září jsme jeli do Karlštejna kde se konala oslava 110 založení SDH. Zde jsme navštívili muzeum voskových figurín, svezli jsme se na člunu a prohlídli si okolí z plošiny. V soutěži v požárním útoku jsme v Malých Přílepech vybojovali 1. místo s časem 26s.  Také jsme se účastnili 1. ročníku memoriálu Aloise Jandy kde jsme obsadili 2. místo v soutěži složené s útoku, dvojiček a štafety.

 V říjnu jsme v 1. kola hry Plamen ,které  se konalo v Žebráce, skončili na 6.místě  s 18..

V listopadu jsme společně s MH Plamínky z SDH Chaloupky navštívili aquapark v Praze Průhonicích.

 Rok jsme zakončili Mikulášem pro malé děti .